Łuki Archery Tag

Łuki kompozytowe SNAKE o niewielkim naciągu, idealnie nadają się dla młodzieży oraz osób nie mających wcześniej do czynienia z łucznictwem. Łuki wyprofilowane są dla osób zarówno prawo i lewo ręcznych. Zastosowane kompozyty sprawiają że łuki są bardzo lekkie a ich użytkowanie nie stanowi trudności. Na łuku zamocowane są podstawki pod strzałę ułatwiające kontrolę strzały. Cięciwy łuków wyposażone są dodatkowo w rolki zapewniające większy komfort przy jej naciąganiu, oraz 

Strzały (pacynki) Archery Tag

Specjalne strzały z włókna szklanego zakończone specjalną dwuwarstwową pianką. Grot piankowy usztywniony jest wewnętrznie plastikowym rdzeniem. Rozwiązanie takie zapewnia bezpieczne użytkowanie, a przez co dobrą i bezpieczną zabawę. Uderzenie strzały nie powoduje urazów skóry.

Maski ochronne

Maski ochronne paintball zapewniają bezpieczeństwo uczestników zabawy. Maski doskonale chronią psychicznie jak i mechaniczne twarz uczestników podczas zabawy Archery TAG|Arrow TAG, podczas przypadkowych strzał lecących w kierunku głowy, a przy tym nie powodują dyskomfortu przy noszeniu, dzięki dobrej regulacji oraz uniwersalnemu kształtowi. 

Przeszkody dmuchane

Zestaw dużych przeszkód pozwala na wprowadzenie do zabawy element taktyczny, Przeszkody są nadmuchiwane, przez co pole gry możliwe jest do rozłożenia w praktycznie każdym miejscu, gra może odbywać się na boisku, łące ale również w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak sale gimnastyczne, hale sportowe

Nasz sprzęt dodatkowy

Nasza oferta to nie tylko Arrow-TAG, możesz znaleźć u nas również kule BUMPER BALL zwane równierz BODYZORBEM, wypożyczyć ponton raftingowy do spływów na rzece San, albo skorzystać z naszego sprzętu na grach terenowych.